DIGITUS ALL-IN-ONE UPS ALL-IN-ONE UPS, 600VA/360W, REZULTĀTĀ 12V/7AH X1, 4X CEE 7/7,3X IEC C13, USB, RJ45 600 VA 360 W
Zīmols Digitus
Artikuls DN-170110
Svītrkodu: 4016032456575
Piegādātāja noliktavā (2)
81.31
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)362 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)245 mm
BRUTO SVARS5 kg
BRUTO PLATUMS (MM)130 mm