PLĀKSTERA AUKLA DK-1644-A-010
Zīmols Digitus
Artikuls DK-1644-A-010
Svītrkodu: 4016032327318
Piegādātāja noliktavā (29)
1.74
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)120 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)10 mm
BRUTO SVARS0,046 kg
BRUTO PLATUMS (MM)120 mm