| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ, NĒ |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 80 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 195 mm |
| BRUTO SVARS | 0,036 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 18 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,026 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| TARAS SVARS (KG) | 0,02 kg |
| APJOMS (M3) | 0,0002808 m³ |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 10 g |
| VEIDS | USB C LĪDZ VGA |
| GARANTIJA | 12 MĒNESIS |
| SAVIENOTĀJS 2 | VGA |
| 1. SAVIENOTĀJS | USB C |
| KRĀSA | MELNS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | ADAPTER USB C TO VGA |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 6154 GAB. |
| RAŽOTĀJS | DELL |
