| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 186. PANTS mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 130 mm |
| BRUTO SVARS | 0,1 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 33 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,095 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00079794 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1 GAB. |
| TARAS SVARS (KG) | 0,005 kg |
| UZLĀDĒJAMS | NĒ |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS/ SUDRABA |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | MUS 4B 01 BS |
| RAŽOTĀJU GRUPA | PELE |
| KUSTĪBU ATKLĀŠANAS TEHNOLOĢIJA | OPTISKIE |
| POGAS | 4 POGA |
| IERĪCES TIPS | STANDARTA |
| AKUMULATORI | NĒ |
| BEZVADU SAVIENOJUMS | NĒ |
| PELES SVARS | 71 g |
| RITOŠO RITEŅU SKAITS | 1 |
| KABEĻA GARUMS | 135. PANTS cm |
| PIESLĒGUMA VEIDS | USB |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 5 g |
| PALETE QTY | 1083 GAB. |
| RAŽOTĀJS | GEMBIRD |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
