| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1 GAB. |
| BRUTO SVARS | 0,745 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 240 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 60 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 160 mm |
| APJOMS (M3) | 0,002304 m³ |
| TĪRAIS SVARS | 0,625 kg |
| TARAS SVARS (KG) | 0,12 kg |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 120 g |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | USB VGA CAT 5 MINI KVM PAPLAŠINĀTĀJS |
| RAŽOTĀJU GRUPA | PAPLAŠINĀTĀJS |
| DC JACK | JĀ |
| DARBA TEMPERATŪRA | 0–50° C |
| GLABĀŠANAS TEMPERATŪRA (T T) | 20–60 °C |
| ĪPAŠĪBAS | PAPLAŠINA LOKĀLO VGA/KEYBOARD/PELE UZ ATTĀLINĀTU PUSI. IZMANTO CAT 5E KABELI, LAI SAVIENOTU VIETĒJĀS UN ATTĀLĀS VIENĪBAS. VIEGLI PIEVIENOT VAI NOŅEMT AR UZSTĀDĪŠANU SAVIENOTOS DATORUS. ATBALSTA REĀLĀ LAIKA DDC KOMUNIKĀCIJU. IZCILA VIDEO KVALITĀTE – LĪDZ 1920 X 1200. ĻAUJ PIEKĻŪT DATORAM NO TĀLVADĪBAS PULTS LĪDZ 100 M ATTĀLUMAM. ATBALSTA MANUĀLA KOMPENSĀCIJAS PIELĀGOŠANA LABĀKAI VIDEO KVALITĀTI. VIETĒJAM BLOKAM NAV VAJADZĪGS ĀRĒJS BAROŠANAS AVOTS. BŪVĒTS 8KV/15KV ESD AIZSARDZĪBĀ (KONTAKTSPRIEGUMS 8KV; GAISA SPRIEGUMS 15KV). PIEMONTĒJAMI PIE SIENAS. |
| KVM PORTI | 1 X USB TIPS B SIEVIEŠU KĀRTAS (BALTĀ) 1 X HDB 15 VĪRIEŠU KĀRTAS (ZILĀ) |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:6:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 750 GAB. |
| RAŽOTĀJS | ATEN |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
