Tehniskās specifikācijas| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| MATERIĀLI | HIBRĪDĀ LENTE, KAS FITBITA GALĀ AUSTA, IR IZGATAVOTA NO POLIESTERA AUSTA MATERIĀLA VIRSPUSĒ UN FLUORELASTOMĒRA MATERIĀLA APAKŠĀ AR ALUMĪNIJA SPRĀDZI. |
| CITAS FUNKCIJAS | TRIKOTĀŽAS FITBITS OTRĀDI AUSTA HIBRĪDA JOSLA NAV ŪDENSIZTURĪGA. |
| MĒRĶIS | DARBI AR VERSA SPECIĀLO IZDEVUMU, VERSA UN VERSA LITE IZDEVUMS PULKSTEŅI |
| PRODUKTA NOSAUKUMS | AUSTĀ HIBRĪDA JOSLA, LIELA, JŪRAS FLOTE/ROZE |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1 GAB. |
| BRUTO SVARS | 0,035 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 10 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 130 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 25 mm |
| APJOMS (M3) | 0,0000325 m³ |
| TĪRAIS SVARS | 0,028 kg |
| TARAS SVARS (KG) | 0,007 kg |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 2 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 5 g |
| PALETE QTY | 28571 GAB. |
| RAŽOTĀJS | FITBIT |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |