| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 75 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 105 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 20 mm |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 30 GAB. |
| APJOMS (M3) | 0,0001575 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:6:2017 04 01 |
| DATU PĀRSŪTĪŠANAS ĀTRUMS | 10/100/1000 Mbit/s |
| VIĻŅA GARUMS | 850 nm |
| MAKSIMĀLAIS PĀRVIETOŠANAS ATTĀLUMS | 550 m |
| SAVIENOTĀJA TIPS | DUAL LC |
| CITAS FUNKCIJAS | (2 IEPAKOJUMI) |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | UF MM 1G |
| PLAŠSAZIŅAS LĪDZEKĻA VEIDS | DAUDZREŽĪMU ŠĶIEDRA |
| FORM FACTOR | SFP |
| DARBA TEMPERATŪRA | 0 LĪDZ +70C |
| BRUTO SVARS | 0,054 kg |
| TĪRAIS SVARS | 0,044 kg |
| TARAS SVARS (KG) | 0, 01 kg |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 0,9 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 0,0999999999999999 g |
| BRUTO DZIĻUMA KASTĪTE | 320 mm |
| BRUTO PLATUMA GALVENĀ KASTĪTE | 160 mm |
| BRUTO AUGSTUMA KASTĪTE | 125 mm |
| KASTE AR NETO SVARU | 1.62 kg |
| TARAS SVARS GALVENĀ KASTĪTE | 0,064 kg |
| PALETE QTY | 8100 GAB. |
| RAŽOTĀJS | UBIQUITI |
| GARANTIJA | 12 MĒNESIS |
