| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 20 GAB. |
| BRUTO SVARS | 0,616 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 232 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 222 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 114 mm |
| APJOMS (M3) | 0,005871456 m³ |
| TĪRAIS SVARS | 0,386 kg |
| TARAS SVARS (KG) | 0,23 kg |
| USB UZLĀDES PORTS | NĒ |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| ĪPAŠAS IEZĪMES | AUSTIŅAS PROFESIONĀLAI SKAŅAS SKAŅAI STUDIJĀ UN MOBILAJĀS IERĪCĒS; INOVATĪVA BASA REFLEKSU SISTĒMA; AUGSTS VALKĀŠANAS KOMFORTS, PATEICOTIES MĪKSTAJIEM, APKĀRTĒJIEM UN NOMAINĀMIEM AUSU SPILVENTIŅIEM; ĒRTS FIT, PATEICOTIES NELĪDZENAI, REGULĒJAMAI, MĪKSTAI POLSTERĒTAI GALVAS APMALEI |
| BEZVADU SAVIENOJUMS | NĒ |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | DT 770 PRO |
| RAŽOTĀJU GRUPA | RADIOAUSTIŅAS |
| AUSTIŅAS SAVIENOJUMA VEIDS | VADU |
| LIETOŠANAS STILS | AUSĪ |
| TROKŠŅA ATCELŠANA | NĒ |
| BEZVADU | NĒ |
| FREKVENČU DIAPAZONS | 5 35 000 Hz |
| REZISTENCE | 250 Ω |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 200 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 30 g |
| SAVIENOTĀJA TIPS | 3,5 MM |
| BRUTO DZIĻUMA KASTĪTE | 597 mm |
| BRUTO PLATUMA GALVENĀ KASTĪTE | 460 mm |
| BRUTO AUGSTUMA KASTĪTE | 477 mm |
| KASTE AR NETO SVARU | 12.32 kg |
| TARAS SVARS GALVENĀ KASTĪTE | 2.227 kg |
| PALETE QTY | 260 GAB. |
| RAŽOTĀJS | BEIERDINAMIKA |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
