| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 60.00 g |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| BRUTO SVARS | 0,667 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 385 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 104 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 154. PANTS mm |
| APJOMS (M3) | 0, 00616616 m³ |
| TĪRAIS SVARS | 0,305 kg |
| TARAS SVARS (KG) | 0,362 kg |
| IESPIEDKRĀSAS | DZELTENS |
| VEIDS | TONERA KĀRTRIDŽS |
| LAPAS RAŽĪBA | 2300 pages |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | TN 247Y |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 302.00 g |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| PALETE QTY | 140 GAB. |
| RAŽOTĀJS | BRĀLIS |
