Tehniskās specifikācijas| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| BRUTO SVARS | 0,051 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 125 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 140 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 20.00 mm |
| APJOMS (M3) | 0,00035 m³ |
| TĪRAIS SVARS | 0, 018 kg |
| TARAS SVARS (KG) | 0,033 kg |
| KABEĻA GARUMS | 3 m |
| VEIDS | KAĶIS 5E, U/UTP |
| CITAS FUNKCIJAS | • NEEKRANĒTS LAN/TĪKLA KABELIS, LAI SAVIENOTU TĪKLA KOMPONENTUS AR 2 X RJ45 SAVIENOTĀJIEM • AR GARUMA NORĀDI UZ STRĒMELES RELJEFU • AR SLĒGMEHĀNISMA AIZSARDZĪBU • AR PĀRU SEKVENCI UZ EIA/TIA 568B • PIEMĒROTS GIGABITU (10/100/1000 MBIT) TĪKLAM |
| SAVIENOTĀJS 2 | RJ45 VĪRIEŠU KĀRTAS (8P8C) |
| 1. SAVIENOTĀJS | RJ45 VĪRIEŠU KĀRTAS (8P8C) |
| PRODUKTA KRĀSA | SARKANS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | 68369 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | KAĶIS 5E PLĀKSTERIS KABELIS, U/UTP |
| KABEĻA TIPS | KABEĻA TIPA APAĻAIS KABELIS. AWG 28/7 (PADZIĻINĀTS). KABEĻA APVALKA DIAMETRS (APM.) 4,5 MM. IEKŠVADA MATERIĀLS CCA (VARŠ PLAKĒTS ALUMĪNIJS). MATERIĀLS KABEĻU APVALKS PVC. KINK AIZSARDZĪBA ABĀS PUSĒS |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 33 g |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| PALETE QTY | 4937 GAB. |
| RAŽOTĀJS | GOOBAJS |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |