| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 165 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 185 mm |
| BRUTO SVARS | 0,168 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 60 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,082 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 6 GAB. |
| TARAS SVARS (KG) | 0,086 kg |
| APJOMS (M3) | 0,0018315 m³ |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| CITAS FUNKCIJAS | •VIENOTS SĀNS •D PROFILS RADA PERFEKTU FIT UN ZĪMOGU •ELASTĪGS, ROKAS BRĪVROKU TROKŠŅA SLĀPĒŠANAS MIKROFONS •VIEGLS DIZAINS VISU DIENU KOMFORTU •USB SAVIENOJUMS •IDEĀLS: KONFERENCES ZVANI, TELEFONIJA, VALODAS APGUVES PROGRAMMATŪRA, KLAUSĪŠANĀS LABORATORIJAS, TESTĒŠANA, SPĒĻU VAI BRĪVROKU BIROJA / BIZNESA KOMUNIKĀCIJA |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | CS195 USD |
| RAŽOTĀJU GRUPA | AUSTIŅAS |
| AUSTIŅAS SAVIENOJUMA VEIDS | VADU |
| LIETOŠANAS STILS | AUSĪ |
| BEZVADU | NĒ |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
| FREKVENČU DIAPAZONS | 20 20 000 Hz |
| USB UZLĀDES PORTS | NĒ |
| BEZVADU SAVIENOJUMS | NĒ |
| MIKROFONS | JĀ |
| TROKŠŅA ATCELŠANA | NĒ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 75 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 11 g |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:6:2017 04 01 |
| SAVIENOTĀJA TIPS | USB TIPA A |
| BRUTO DZIĻUMA KASTĪTE | 365 mm |
| BRUTO PLATUMA GALVENĀ KASTĪTE | 175 mm |
| BRUTO AUGSTUMA KASTĪTE | 210 mm |
| KASTE AR NETO SVARU | 1.008 kg |
| TARAS SVARS GALVENĀ KASTĪTE | 0,228 kg |
| PALETE QTY | 768 GAB. |
| RAŽOTĀJS | KOSA |
