| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 13 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 155 mm |
| BRUTO SVARS | 0,037 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 95 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,008 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1 GAB. |
| TARAS SVARS (KG) | 0,029 kg |
| APJOMS (M3) | 0,000191425 m³ |
| LAPAS RAŽĪBA | 200 pages |
| DAUDZUMS | VIENS IEPAKOJUMS |
| IESPIEDKRĀSAS | MAGENTA |
| VEIDS | INKJET KĀRTRIDŽS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | LC3211M |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 29 g |
| PALETE QTY | 9027 GAB. |
| RAŽOTĀJS | BRĀLIS |
