| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 17 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 120 mm |
| BRUTO SVARS | 0,034 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 90 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,032 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1 GAB. |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 1 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,002 kg |
| APJOMS (M3) | 0,0001836 m³ |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 1 g |
| PALETE QTY | 9412 GAB. |
| RAŽOTĀJS | GEMBIRD |
| GARANTIJA | 3 MĒNESIS |
