Tehniskās specifikācijas| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 115 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 130 mm |
| BRUTO SVARS | 0,266 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 75 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,206 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1 GAB. |
| TARAS SVARS (KG) | 0,06 kg |
| APJOMS (M3) | 0,00112125 m³ |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 43 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 17 g |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | 2971C005 |
| KASTES SATURS | MOUNT ADAPTER EF EOS R; LĒCAS PUTEKĻU VĀCIŅŠ RF; LIETOTĀJA ROKASGRĀMATA; KAMERAS VĀKS R F 3; MĪKSTS KORPUSS |
| GARANTIJA | 12 MĒNESIS |
| RAŽOTĀJU GRUPA | MONTĒT ADAPTERI EF EOS R (ACCY) |
| SADERĪBA | EOS R3, EOS R5, EOS R6, EOS R, EOS RP, EOS R5 C |
| CITAS FUNKCIJAS | RF OBJEKTĪVA STIPRINĀJUMS KANONA EOS R SISTĒMAI; PROFESIONĀLAI LIETOŠANAI; LAIKAPSTĀKĻU AIZZĪMOGOŠANAI UN IZTURĪBAI PRET PUTEKĻIEM UN MITRUMU |
| PALETE QTY | 1541. PANTS GAB. |
| RAŽOTĀJS | CANON |