| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 130 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 300 mm |
| BRUTO SVARS | 0,187 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 10 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,179 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| MĀJDZĪVNIEKI | 8.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,008 kg |
| APJOMS (M3) | 0,00039 m³ |
| TEHNISKIE RAKSTURLIELUMI | IEC 60320 C5, SAUKTA ARĪ PAR MICKEY PEĻU STILA AUKLU. SAVIENOJUMS, TIPA DROŠĪBAS SPRAUDNI (TIPS F, CEE 7/7) 90° SAVIENOJUMS 2, TIPA IERĪCES LIGZDA C5 . KABEĻA TIPA APZĪMĒJUMS H05 VV F3G IEKŠĒJAIS VADĪTĀJS ŠĶĒRSGRIEZUMS 0.75 MM2 VISPĀRĒJĀ PATĒRIŅA VIENĪBA 1 PC POLIMAISS KRĀSU MELNAS ZĪMES CE . |
| VEIDS | CEE 7/7 LĪDZ C5 |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | 68004 |
| KABEĻA GARUMS | 1.8 m |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| RAŽOTĀJU GRUPA | STRĀVAS PADEVES VADS (CEE/7/7 LĪDZ MICKEY), AR LEŅĶI |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| PALETE QTY | 4431 GAB. |
| RAŽOTĀJS | GOOBAJS |
| GARANTIJA | 12 MĒNESIS |
