| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 223 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 100 mm |
| BRUTO SVARS | 2.215 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 223 mm |
| TĪRAIS SVARS | 1.971 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| MĀJDZĪVNIEKI | 194.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,244 kg |
| APJOMS (M3) | 0,0049729 m³ |
| CITAS FUNKCIJAS | NENOSLĒGTS DATU / INSTALĀCIJAS KABELIS APSTRĀDEI UN UZSTĀDĪŠANAI AR LSA SAVIENOJUMA TEHNOLOĢIJU MĀJAS / IEKŠTELPU LIETOŠANAI NEEKRANĒTS VĪTĀ PĀRA LAN KABELIS ATBILST PRASĪBĀM SOHO LIETOJUMIEM (MAZS BIROJS, MĀJAS BIROJS) LĪDZ MAKS. RAIDĪŠANAS GARUMS 70 M! UGUNSDROŠĪBAS KLASE (CPR) SASKAŅĀ AR DIN EN 13501 6 ECA KABEĻA TIPA APAĻĀ KABEĻA SPECIFIKĀCIJAS CAT 5E EKRANĒŠANAS KLASE U/UTP AWG 24/1 (CIETĀ) KABEĻA APVALKA DIAMETRS (APM.) 5 MM IEKŠĒJAIS VADĪTĀJS MATERIĀLS CCA (VARA PLAKĒTS ALUMĪNIJS) KABEĻA GARUMS 100 M MATERIĀLS KABEĻU APVALKS PVC METRA MĒROGOŠANA JĀ SIGNĀLA PĀRRAIDES MAKS. JOSLAS PLATUMS 100 MHZ PRETESTĪBA 100 Ω VISPĀRĒJĀ PATĒRIŅA VIENĪBA 1 PC. KABEĻU SPOLES KRĀSA PELĒKS MARĶĒJUMS SOHO, SOHO_70 |
| VEIDS | KAĶIS 5E, U/UTP |
| KABEĻA GARUMS | 100 m |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | CAT 5E TĪKLA KABELIS, U/UTP |
| KABEĻA KRĀSA | PELĒKS |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 50.00 g |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| PALETE QTY | 174 GAB. |
| RAŽOTĀJS | GOOBAJS |
| GARANTIJA | 12 MĒNESIS |
