| BRUTO SVARS | 1.005 kg |
| TĪRAIS SVARS | 0,596 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| TARAS SVARS (KG) | 0,409 kg |
| APJOMS (M3) | 0,0052542 m³ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 315 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 139 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 120 mm |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 380 g |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 29 g |
| IESPIEDKRĀSAS | MELNS |
| VEIDS | TONERA KĀRTRIDŽS |
| PRODUKTA NOSAUKUMS | 56F2X0E ĪPAŠI AUGSTAS IENESĪGUMA KORPORATĪVĀ TONERA PATRONA |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | ĪPAŠI LIELA IENESĪGUMA KORPORATĪVO TONERA PATRONA |
| SADERĪGI PRODUKTI | MX521DE / MS421DW / MS521DN / MX5221ADE / MX622ADE / MS621DN / MX522ADE / MS622ADE / MX622ADE / MS421DN / MX421ADE |
| LAPAS RAŽĪBA | 20000 pages |
| PALETE QTY | 164 GAB. |
| RAŽOTĀJS | LEXMARK |
