| BRUTO SVARS | 0,171 kg |
| TĪRAIS SVARS | 0,148 kg |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | C13T944240 |
| IESPIEDKRĀSAS | CIĀNS |
| KAPACITĀTE | 19.9 ml |
| LAPAS RAŽĪBA | 3000 pages |
| VEIDS | TINTES KĀRTRIDŽS |
| DAUDZUMS | 1 |
| SADERĪGI PRODUKTI | WF C5XXX |
| KOKSNE | 7.00 g |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 16.00 g |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| APJOMS (M3) | 0,0011676 m³ |
| TARAS SVARS (KG) | 0,023 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 105 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 40 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 278 mm |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| PALETE QTY | 1480 GAB. |
| RAŽOTĀJS | EPSON |
