| GARANTIJA | 12 MĒNESIS |
| BRUTO SVARS | 0, 078 kg |
| TĪRAIS SVARS | 0,076 kg |
| PRODUKTA KRĀSA | PELĒKS |
| CITAS FUNKCIJAS | • EKRANĒTS LAN/TĪKLA KABELIS, LAI SAVIENOTU TĪKLA KOMPONENTUS AR 2 X RJ45 SAVIENOTĀJIEM • ĀRĒJAIS VAIROGS: FOLIJAS SIJĀŠANA • AR 3 Μ ZELTĪTIEM TAPĀM • AR GARUMA NORĀDI UZ STRĒMELES NOŅEMŠANU • AR SLĒGMEHĀNISMA AIZSARDZĪBU • PĀRA SEKVENCI UZ EIA/TIA 568B |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | KAĶIS 5E SALOKĀMS, F/UTP |
| KABEĻA GARUMS | 3 m |
| SAVIENOTĀJS 2 | RJ45 VĪRIEŠU KĀRTAS (8P8C) |
| 1. SAVIENOTĀJS | RJ45 VĪRIEŠU KĀRTAS (8P8C) |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| APJOMS (M3) | 0,00039 m³ |
| TARAS SVARS (KG) | 0,002 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 120 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 25 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 130 mm |
| VEIDS | KAĶIS 5E, F/UTP |
| MĀJDZĪVNIEKI | 2.00 g |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| PALETE QTY | 4431 GAB. |
| RAŽOTĀJS | GOOBAJS |
