| GARANTIJA | 60 MĒNESIS |
| BRUTO SVARS | 0,015 kg |
| TĪRAIS SVARS | 0,014 kg |
| PRODUKTA KRĀSA | BALTA/ZAĻA |
| KAPACITĀTE | 32 GB |
| SASKARNES TIPS | USB 3.1 |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | UV320 |
| MATERIĀLI | PLASTMASAS |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 1 g |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:6:2017 04 01 |
| TARAS SVARS (KG) | 0, 001 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 10 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 100 mm |
| APJOMS (M3) | 0,000115 m³ |
| PALETE QTY | 15026 GAB. |
| RAŽOTĀJS | DATI |
