| BRUTO SVARS | 0,132 kg |
| TĪRAIS SVARS | 0,084 kg |
| DAUDZUMS | 1 |
| IESPIEDKRĀSAS | CIĀNS |
| VEIDS | TINTES PUDELE |
| KAPACITĀTE | 70 ml |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | 101 EKOTANKS CI |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 30 GAB. |
| APJOMS (M3) | 0, 000514692 m³ |
| TARAS SVARS (KG) | 0,048 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 153 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 58 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 58 mm |
| MĀJDZĪVNIEKI | 13.00 g |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 35.00 g |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| BRUTO DZIĻUMA KASTĪTE | 480 mm |
| BRUTO PLATUMA GALVENĀ KASTĪTE | 312 mm |
| BRUTO AUGSTUMA KASTĪTE | 150 mm |
| KASTE AR NETO SVARU | 3.96 kg |
| TARAS SVARS GALVENĀ KASTĪTE | 0,225 kg |
| PALETE QTY | 2280 GAB. |
| RAŽOTĀJS | EPSON |
