| GARANTIJA | 12 MĒNESIS |
| BRUTO SVARS | 0,394 kg |
| TĪRAIS SVARS | 0,324 kg |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| IZVADES SPRIEGUMS | 5 20 V |
| IEVADES SPRIEGUMS | 100 240 V |
| IZVADES JAUDA | 45 W |
| IZVADES SASKARNE | USB |
| CITAS FUNKCIJAS | SAVIETOJAMS AR THINKPAD USB C IESPĒJOTIEM KLĒPJDATORIEM UN PLANŠETDATORIEM. VIEDSPRIEGUMA TEHNOLOĢIJA. |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | STANDARTA AC JAUDAS ADAPTERA TIPS C |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| APJOMS (M3) | 0,0014575 m³ |
| TARAS SVARS (KG) | 0,07 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 265.00 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 50 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 110 mm |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:6:2017 04 01 |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 3.00 g |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 67.00 g |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| PALETE QTY | 593 GAB. |
| RAŽOTĀJS | LENOVO |
