Tehniskās specifikācijas| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
| BRUTO SVARS | 0,016 kg |
| TĪRAIS SVARS | 0,008 kg |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | BTD MINI5 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | USB BLUETOOTH V.4.0 DONGLE |
| 1. SAVIENOTĀJS | USB 2.0 |
| BLUETOOTH PROFILI | BLUETOOTH SPECIFIKĀCIJA: V.4.0, UZ LEJU SAVIETOJAMA AR V.3.0 VAI VECĀKIEM, CSR CHIPSET |
| FREKVENČU JOSLA | 2.402 2.48 GHz |
| ENERĢIJAS AVOTA TIPS | JAUDA: II KLASE, RF JAUDA LĪDZ 8 DBM (MAKS. EIRP), JUTĪBA 84 DBM, |
| MAKSIMĀLAIS EKSPLUATĀCIJAS ATTĀLUMS | LĪDZ 50 M (ATKLĀTĀ TELPĀ) m |
| DATU PĀRSŪTĪŠANAS ĀTRUMS | LĪDZ 24 Mbit/s |
| IZMĒRI (WXDXH) | 22 X 15 X 7 mm |
| SVARS | 3 g |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| APJOMS (M3) | 0,00013125 m³ |
| TARAS SVARS (KG) | 0,008 kg |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 10 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 105 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 125 mm |
| VEIDS | USB DONGGLE |
| TI SVARS (KG) | 0,0035 kg |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | JĀ |
| BATERIJAS SASTĀVS | CL127:KT:2016 12 09 |
| BATERIJAS KLASIFIKĀCIJA | CL126:NE:2016 12 09 |
| BATERIJAS TIPS | AKUMULATORS |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 8 g |
| PALETE QTY | 13166 GAB. |
| RAŽOTĀJS | GEMBIRD |