| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
| BRUTO SVARS | 0,699 kg |
| TĪRAIS SVARS | 0,519 kg |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| IESPIEDKRĀSAS | MELNS |
| VEIDS | TONERA KĀRTRIDŽS |
| SADERĪGI PRODUKTI | SAMSUNG MLT D111L |
| LAPAS RAŽĪBA | 2000 pages |
| SADERĪBA | SAMSUNG MLT D111L |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 10 GAB. |
| APJOMS (M3) | 0,004095 m³ |
| TARAS SVARS (KG) | 0,18 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 325 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 90 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 140 mm |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 180.00 g |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| BRUTO DZIĻUMA KASTĪTE | 520 mm |
| BRUTO PLATUMA GALVENĀ KASTĪTE | 330 mm |
| BRUTO AUGSTUMA KASTĪTE | 300 mm |
| KASTE AR NETO SVARU | 6.99 kg |
| TARAS SVARS GALVENĀ KASTĪTE | 0,875 kg |
| PALETE QTY | 330 GAB. |
| RAŽOTĀJS | KRĀSU CEĻŠ |
