| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
| BRUTO SVARS | 0,676 kg |
| TĪRAIS SVARS | 0,496 kg |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| IESPIEDKRĀSAS | MELNS |
| VEIDS | TONERA KĀRTRIDŽS |
| SADERĪGI PRODUKTI | SAMSUNG MLT D111S |
| LAPAS RAŽĪBA | 1000 pages |
| SADERĪBA | SAMSUNG MLT D111S |
| RAŽOTĀJU GRUPA | EKONOMIKA |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 20 GAB. |
| APJOMS (M3) | 0, 00366792 m³ |
| TARAS SVARS (KG) | 0,18 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 310 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 136 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 87 mm |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 180.00 g |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| BRUTO DZIĻUMA KASTĪTE | 555 mm |
| BRUTO PLATUMA GALVENĀ KASTĪTE | 325 mm |
| BRUTO AUGSTUMA KASTĪTE | 480 mm |
| KASTE AR NETO SVARU | 13.52 kg |
| TARAS SVARS GALVENĀ KASTĪTE | 1.472 kg |
| PALETE QTY | 380 GAB. |
| RAŽOTĀJS | KRĀSU CEĻŠ |
