| GARANTIJA | 12 MĒNESIS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | ADAPTER USB C TO USB 3.0 |
| SAVIENOTĀJS 2 | USB 3.0 |
| 1. SAVIENOTĀJS | USB C |
| KRĀSA | MELNS |
| TĪRAIS SVARS | 0,005 kg |
| BRUTO SVARS | 0,025 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| APJOMS (M3) | 0,00014625 m³ |
| TARAS SVARS (KG) | 0,02 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 75 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 10 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 195 mm |
| VEIDS | USB C TO USB |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 20.00 g |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 5908 GAB. |
| RAŽOTĀJS | DELL |
