| GARANTIJA | 12 MĒNESIS |
| DAUDZUMS | 1 |
| IESPIEDKRĀSAS | ZAĻŠ |
| VEIDS | 1,75 MM DIAMETRS, 1KG/SPOLE |
| SADERĪGI PRODUKTI | 3D PRINTERIEM |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | ABS PLASTMASAS PAVEDIENS |
| TĪRAIS SVARS | 1.156 kg |
| BRUTO SVARS | 1.436 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| APJOMS (M3) | 0,0037485 m³ |
| TARAS SVARS (KG) | 0,28 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 210 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 85 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 210 mm |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 280.00 g |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| PALETE QTY | 230 GAB. |
| RAŽOTĀJS | ZIBSPULDZES |
