| PRODUKTA KRĀSA | DZELTENS |
| KABEĻA GARUMS | 1 m |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | DK 2922 01 |
| TĪRAIS SVARS | 0,029 kg |
| BRUTO SVARS | 0,035 kg |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 6 g |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 160 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 160 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 15 mm |
| APJOMS (M3) | 0,000384 m³ |
| TARAS SVARS (KG) | 0,006 kg |
| RAŽOTĀJU GRUPA | IELĀPU AUKLA |
| CITAS FUNKCIJAS | KABEĻA DIAMETRS 3 MM; KABEĻA TIPS: I VH 2E9/125Μ; ŠĶIEDRAS DIAMETRS: 09/125Μ; SAVIENOTĀJS 1/2: SC/SM |
| PALETE QTY | 4500 GAB. |
| RAŽOTĀJS | RETI |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
