| PRODUKTA KRĀSA | SUDRABS |
| MATERIĀLI | ALUMĪNIJS. ASMEŅI IZGATAVOTI NO AUGSTAS KVALITĀTES NERŪSĒJOŠĀ TĒRAUDA. |
| MAKSIMĀLĀ JAUDA (BLOĶĒTS MOTORS) | 2000 W |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | FW2000 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | GAĻAS SMALCINĀTĀJS |
| ĀTRUMU SKAITS | 2 |
| RUPJŠ METĀLA SLĪPĒŠANAS DISKS (8 MM) | JĀ |
| DESU RAGI | JĀ |
| PIEDERUMI IEKĻAUTI | AKSESUĀRS SVIESTA CEPUMIEM; PILIENVEIDA PAPLĀTE |
| TĪRAIS SVARS | 4.559 kg |
| BRUTO SVARS | 7.25 kg |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 1510.00 g |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| APJOMS (M3) | 0,0361662 m³ |
| TARAS SVARS (KG) | 2,691 kg |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 1181.00 g |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 395 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 280 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 327 mm |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| PALETE QTY | 48 GAB. |
| RAŽOTĀJS | KASO |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
