| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
| SLĒGŠANAS VEIDS | ATSLĒGA |
| PRODUKTA KRĀSA | SUDRABS |
| MATERIĀLI | POLIVINILHLORĪDS, TĒRAUDS |
| KABEĻA GARUMS | 1.8 m |
| KABEĻA DIAMETRS | 4 mm |
| SNIEGTO ATSLĒGU SKAITS | 2 |
| SVARS | 100 g |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | LK K 01 |
| TĪRAIS SVARS | 0, 094 kg |
| BRUTO SVARS | 0,134 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| APJOMS (M3) | 0,000945 m³ |
| TARAS SVARS (KG) | 0,04 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 150 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 30 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 210 mm |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 40.00 g |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| PALETE QTY | 1829. GADS GAB. |
| RAŽOTĀJS | KABELISEKSPERTS |
