| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
| LAPAS RAŽĪBA | 1600 pages |
| IESPIEDKRĀSAS | MELNS |
| ZĪMOLA SADERĪBA | UNIVERSĀLS |
| SADERĪGI PRODUKTI | CANON 725, ZS CE285A (85A) |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| DAUDZUMS | 1 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | EKONOMIKA |
| VEIDS | TONERA KĀRTRIDŽS |
| TĪRAIS SVARS | 0,483 kg |
| BRUTO SVARS | 0,663 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| APJOMS (M3) | 0,0033 m³ |
| TARAS SVARS (KG) | 0,18 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 300 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 100 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 110 mm |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 180.00 g |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| PALETE QTY | 262 GAB. |
| RAŽOTĀJS | KRĀSU CEĻŠ |
