| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
| FORM FACTOR | A4 |
| VEIDS | AUGSTI SPĪDĪGS FOTOPAPĪRS |
| REZOLŪCIJA | 5760 DPI |
| IEPAKOJUMA VEIDS | 100 LOKSNES |
| IZMĒRS | A4 |
| BLĪVUMS | 200 g/m² |
| TĪRAIS SVARS | 1.308 kg |
| BRUTO SVARS | 1.331 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 12 GAB. |
| APJOMS (M3) | 0,00209625 m³ |
| TARAS SVARS (KG) | 0,023 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 215 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 325 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 30.00 mm |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 23.00 g |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| BRUTO DZIĻUMA KASTĪTE | 450 mm |
| BRUTO PLATUMA GALVENĀ KASTĪTE | 350 mm |
| BRUTO AUGSTUMA KASTĪTE | 200 mm |
| KASTE AR NETO SVARU | 15.972 kg |
| TARAS SVARS GALVENĀ KASTĪTE | 0,536 kg |
| PALETE QTY | 648 GAB. |
| RAŽOTĀJS | KRĀSU CEĻŠ |
