| VEIDS | KĀRTRIDŽS |
| LAPAS RAŽĪBA | 7000 pages |
| IESPIEDKRĀSAS | CIĀNS |
| DRUKAS TEHNOLOĢIJA | LĀZERS |
| ZĪMOLA SADERĪBA | LEXMARK |
| SADERĪGI PRODUKTI | CS720DE / CS720DTE |
| KĀRTRIDŽA ATKĀRTOŠANA | JĀ |
| IZCELSMES VALSTS | ĶĪNA |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| DAUDZUMS | 1 |
| IEPAKOJUMA PLATUMS | 19 cm |
| PAKOTNES DZIĻUMS | 16 cm |
| IEPAKOJUMA AUGSTUMS | 7.5 cm |
| IEPAKOJUMA SVARS | 380 g |
| PRODUKTA NOSAUKUMS | CS720 CIĀNA STANDARTA TONERA KĀRTRIDŽS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | 74C0S20 |
| TĪRAIS SVARS | 0,249 kg |
| BRUTO SVARS | 0,389 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 12 GAB. |
| APJOMS (M3) | 0,00207711 m³ |
| TARAS SVARS (KG) | 0,14 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 189. PANTS mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 157 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 70.00 mm |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 108 g |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| MĀJDZĪVNIEKI | 2 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 19 g |
| BRUTO DZIĻUMA KASTĪTE | 480 mm |
| BRUTO PLATUMA GALVENĀ KASTĪTE | 390 mm |
| BRUTO AUGSTUMA KASTĪTE | 160 mm |
| KASTE AR NETO SVARU | 4.668 kg |
| TARAS SVARS GALVENĀ KASTĪTE | 0,509 kg |
| KOPĀ (CITI) | 11.0000 g |
| PALETE QTY | 684 GAB. |
| RAŽOTĀJS | LEXMARK |
