| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | 60CS |
| PAPĪRA SASMALCINĀŠANA | 10 LOKSNES VIENĀ APDARĒ |
| KREDĪTKARŠU SAMAZINĀŠANA | JĀ |
| TĪRAIS SVARS | 5.65 kg |
| BRUTO SVARS | 6.65 kg |
| GROZA TILPUMS | 22 L |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| IZMĒRI (WXDXH) | 40,80 X 23,34 X 37,15 " |
| SASMALCINĀŠANAS VEIDS | ŠĶĒRSGRIEZUMS |
| PAPĪRA APSTRĀDES STANDARTS/IZLAIDE | 10 LOKSNES VIENĀ APDARĒ |
| RAŽOTĀJU GRUPA | STRĀVA |
| SASMALCINĀŠANA | NĒ |
| TROKŠŅU LĪMENIS (MAKS.) | 75 dB |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 2 GAB. |
| APJOMS (M3) | 0,0508725 m³ |
| TARAS SVARS (KG) | 1.00 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 425.00 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 285.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 420 mm |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 910 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 90 g |
| BRUTO DZIĻUMA KASTĪTE | 585 mm |
| BRUTO PLATUMA GALVENĀ KASTĪTE | 440 mm |
| BRUTO AUGSTUMA KASTĪTE | 450 mm |
| KASTE AR NETO SVARU | 13.3 kg |
| TARAS SVARS GALVENĀ KASTĪTE | 1.969 kg |
| PALETE QTY | 30 GAB. |
| RAŽOTĀJS | KOLĒĢI |
