| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | CDH 30 |
| AUGŠĒJĀS VIRSMAS TIPS | KERAMIKAS STIKLS |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| KURINĀMĀ/KOKSNES ZONU SKAITS | 2 |
| VEIDS | VITOCERĀMS |
| RAŽOTĀJU GRUPA | DOMINO |
| KONTROLES VEIDS | PIESKARŠANĀS |
| TAIMERIS | JĀ |
| PLATUMS | 29 cm |
| VADĪBAS POZĪCIJA | PRIEKŠPUSE |
| SŪKŅU DEGLIS | NĒ |
| LIELS DEGLIS/VĀRĪŠANAS ZONA | 1800 W |
| AIZDEDZES DEGLIS/VĀRĪŠANAS ZONA | 1200 W |
| AUGSTUMS | 5 cm |
| DZIĻUMS | 51 cm |
| ATLIKUMA SILTUMA INDIKATORS | JĀ |
| BĒRNU SLĒDZENE | JĀ |
| RĀDĪT | JĀ |
| TĪRAIS SVARS | 5.19 kg |
| BRUTO SVARS | 6 kg |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 585.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 163 g |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| APJOMS (M3) | 0,033306 m³ |
| TARAS SVARS (KG) | 0,81 kg |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:4:2017 04 01 |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 610 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 140 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 390 mm |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| MĀJDZĪVNIEKI | 62 g |
| PALETE QTY | 72 GAB. |
| RAŽOTĀJS | SALDUMI |
