| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| VEIDS | TONERA KĀRTRIDŽS |
| SADERĪBA | HP: LĀZERDZINĒJS: M1132, M1136MFP, M1210, M1213MFP, M1214, P1100, P1102KANONS: LBP: 6000, 6020; MF: 3010 |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
| DAUDZUMS | 1 |
| IESPIEDKRĀSAS | MELNS |
| SADERĪGI PRODUKTI | HP CE285X; KANONS 725H |
| LAPAS RAŽĪBA | 3000 pages |
| TĪRAIS SVARS | 0,526 kg |
| BRUTO SVARS | 0,706 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 20 GAB. |
| APJOMS (M3) | 0,0033824 m³ |
| TARAS SVARS (KG) | 0,18 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 302 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 100 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 112 mm |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 180.00 g |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| BRUTO DZIĻUMA KASTĪTE | 525 mm |
| BRUTO PLATUMA GALVENĀ KASTĪTE | 318 mm |
| BRUTO AUGSTUMA KASTĪTE | 475 mm |
| KASTE AR NETO SVARU | 14.12 kg |
| TARAS SVARS GALVENĀ KASTĪTE | 1.348 kg |
| PALETE QTY | 420 GAB. |
| RAŽOTĀJS | KRĀSU CEĻŠ |
