| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| VEIDS | TONERA KĀRTRIDŽS |
| SADERĪBA | KANONS: FAKSS: L100, L120, L140, L160; LBP: 2900, 3000; MF: 4018, 4110, 4120, 4122, 4140, 4150, 4150, 4270, 4270, 4320, 4330, 4350, 4370, 4380, 4660, 4680, 4690, 4690; PC: D450; HP: LĀZERJETS: 1010, 1012, 1015, 1018, 1020, 1022, 3015, 3020, 3030, 3050, 3052, 3055, M1005, M1319 |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
| IESPIEDKRĀSAS | MELNS |
| SADERĪGI PRODUKTI | KANONS 703/FX9/FX10; HP Q2612A |
| LAPAS RAŽĪBA | 2000 pages |
| TĪRAIS SVARS | 0,551 kg |
| BRUTO SVARS | 0,731 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 20 GAB. |
| APJOMS (M3) | 0,00336 m³ |
| TARAS SVARS (KG) | 0,18 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 300 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 100 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 112 mm |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 180.00 g |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| BRUTO DZIĻUMA KASTĪTE | 522 mm |
| BRUTO PLATUMA GALVENĀ KASTĪTE | 310 mm |
| BRUTO AUGSTUMA KASTĪTE | 472 mm |
| KASTE AR NETO SVARU | 14.62 kg |
| TARAS SVARS GALVENĀ KASTĪTE | 1.298 kg |
| PALETE QTY | 440 GAB. |
| RAŽOTĀJS | KRĀSU CEĻŠ |
