| FORM FACTOR | VĀCIŅŠ |
| LINUX OPERĒTĀJSISTĒMAS ATBALSTĪTAS | JĀ |
| SVARS | 8 g |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| SERTIFIKĀCIJA | CE/FCC/BSMI/GREEN DO |
| PLATUMS | 1.8 cm |
| AUGSTUMS | 8.1 cm |
| USB VERSIJA | 3,0 (3,1 GEN 1) |
| DARBA TEMPERATŪRA (T T) | 0 70 °C |
| ATBALSTĪTAS WINDOWS OPERĒTĀJSISTĒMAS | WINDOWS 10 IZGLĪTĪBA |
| MATERIĀLI | PLASTMASAS |
| DZIĻUMS | 6.06 cm |
| ATBALSTĪTAS MAC OPERĒTĀJSISTĒMAS | MAC OS X 10,3 PANTHE |
| KAPACITĀTE | 16 GB |
| SASKARNES TIPS | USB 3.0 |
| ATSLĒGU GREDZENS | JĀ |
| VEIDS | ZIBSPULDZE |
| IZMĒRI (WXDXH) | 60,6 X 18,0 X 8,1 MM mm |
| KAPACITĀTE | 16 GB ml |
| SADERĪBA | LOGI 10/8.1/8/7/VISTA/XP, MAC OS 10.3.X VAI VĒLĀK, LINUX 2.6.X VAI VĒLĀK |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | BLAZE B02 |
| TĪRAIS SVARS | 0,006 kg |
| BRUTO SVARS | 0,014 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| APJOMS (M3) | 0,000053125 m³ |
| TARAS SVARS (KG) | 0,008 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 5 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 85.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 125 mm |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 8 g |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 32527 GAB. |
| RAŽOTĀJS | SILĪCIJA JAUDA |
