| FORM FACTOR | 10X15 |
| VEIDS | MATTE FOTOPAPĪRS |
| REZOLŪCIJA | 2880 DPI |
| IEPAKOJUMA VEIDS | 50 LOKSNES |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
| IZMĒRS | 10X15 |
| BLĪVUMS | 190 g/m² |
| TĪRAIS SVARS | 0,087 kg |
| BRUTO SVARS | 0,167 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1 GAB. |
| APJOMS (M3) | 0,0002916 m³ |
| TARAS SVARS (KG) | 0,08 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 108 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 15 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 180 mm |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 23.00 g |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| BRUTO DZIĻUMA KASTĪTE | 460 mm |
| BRUTO PLATUMA GALVENĀ KASTĪTE | 330 mm |
| BRUTO AUGSTUMA KASTĪTE | 215 mm |
| KASTE AR NETO SVARU | 16.7 kg |
| TARAS SVARS GALVENĀ KASTĪTE | 0,326 kg |
| PALETE QTY | 2963 GAB. |
| RAŽOTĀJS | KRĀSU CEĻŠ |
