| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| VEIDS | TONERA KĀRTRIDŽS |
| SADERĪBA | HP Q5949A/Q7553A; KANONS 315/308/708 |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
| DAUDZUMS | 1 |
| IESPIEDKRĀSAS | MELNS |
| RAŽOTĀJU GRUPA | EKONOMIKA |
| SADERĪGI PRODUKTI | HP Q5949A/Q7553A; KANONS 315/308/708 |
| LAPAS RAŽĪBA | 2500 pages |
| TĪRAIS SVARS | 0,722 kg |
| BRUTO SVARS | 0,902 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 12 GAB. |
| APJOMS (M3) | 0, 004888696 m³ |
| TARAS SVARS (KG) | 0,18 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 326 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 92 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 163 mm |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 180.00 g |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| BRUTO DZIĻUMA KASTĪTE | 575 mm |
| BRUTO PLATUMA GALVENĀ KASTĪTE | 333 mm |
| BRUTO AUGSTUMA KASTĪTE | 360 mm |
| KASTE AR NETO SVARU | 10.824 kg |
| TARAS SVARS GALVENĀ KASTĪTE | 1.172 kg |
| PALETE QTY | 300 GAB. |
| RAŽOTĀJS | KRĀSU CEĻŠ |
