| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| VEIDS | TONERA KĀRTRIDŽS |
| SADERĪBA | HP Q5949X/Q7553X; KANONS 708/715 H |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
| DAUDZUMS | 1 |
| IESPIEDKRĀSAS | MELNS |
| SADERĪGI PRODUKTI | HP Q5949X/Q7553X; KANONS 708/715 H |
| LAPAS RAŽĪBA | 7000 pages |
| TĪRAIS SVARS | 1.014 kg |
| BRUTO SVARS | 1.194 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 10 GAB. |
| APJOMS (M3) | 0,00592 m³ |
| TARAS SVARS (KG) | 0,18 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 320 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 100 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 185 mm |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 180.00 g |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| BRUTO DZIĻUMA KASTĪTE | 525 mm |
| BRUTO PLATUMA GALVENĀ KASTĪTE | 340 mm |
| BRUTO AUGSTUMA KASTĪTE | 400 mm |
| KASTE AR NETO SVARU | 11.94 kg |
| TARAS SVARS GALVENĀ KASTĪTE | 1.214 kg |
| PALETE QTY | 240 GAB. |
| RAŽOTĀJS | KRĀSU CEĻŠ |
