| DAUDZUMS | 1 |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| IESPIEDKRĀSAS | MELNS |
| SADERĪGI PRODUKTI | HP Q2612A (12A); KANONS 703/FX9/FX10 |
| LAPAS RAŽĪBA | 2000 pages |
| ZĪMOLA SADERĪBA | UNIVERSĀLS |
| VEIDS | TONERA KĀRTRIDŽS |
| SADERĪBA | HP Q2612A (12A); KANONS 703/FX9/FX10 |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
| RAŽOTĀJU GRUPA | EKONOMIKA |
| TĪRAIS SVARS | 0,59 kg |
| BRUTO SVARS | 0,77 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 20 GAB. |
| APJOMS (M3) | 0,00339 m³ |
| TARAS SVARS (KG) | 0,18 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 300 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 113 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 100 mm |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 180.00 g |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| BRUTO DZIĻUMA KASTĪTE | 528 mm |
| BRUTO PLATUMA GALVENĀ KASTĪTE | 310 mm |
| BRUTO AUGSTUMA KASTĪTE | 472 mm |
| KASTE AR NETO SVARU | 15.4 kg |
| TARAS SVARS GALVENĀ KASTĪTE | 1.313 kg |
| PALETE QTY | 440 GAB. |
| RAŽOTĀJS | KRĀSU CEĻŠ |
