| DAUDZUMS | 1 |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| IESPIEDKRĀSAS | MELNS |
| SADERĪGI PRODUKTI | HP CE505A (05A)/CF280A (80A); KANONS 719 |
| LAPAS RAŽĪBA | 2700 pages |
| ZĪMOLA SADERĪBA | UNIVERSĀLS |
| VEIDS | TONERA KĀRTRIDŽS |
| SADERĪBA | HP CE505A (05A)/CF280A (80A); KANONS 719 |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
| RAŽOTĀJU GRUPA | EKONOMIKA |
| TĪRAIS SVARS | 0,674 kg |
| BRUTO SVARS | 0,854 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 10 GAB. |
| APJOMS (M3) | 0,00517275 m³ |
| TARAS SVARS (KG) | 0,18 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 330 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 95 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 165 mm |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 180.00 g |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| BRUTO DZIĻUMA KASTĪTE | 580 mm |
| BRUTO PLATUMA GALVENĀ KASTĪTE | 345 mm |
| BRUTO AUGSTUMA KASTĪTE | 365 mm |
| KASTE AR NETO SVARU | 8.54 kg |
| TARAS SVARS GALVENĀ KASTĪTE | 1.242 kg |
| PALETE QTY | 230 GAB. |
| RAŽOTĀJS | KRĀSU CEĻŠ |
