| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| VEIDS | TONERA KĀRTRIDŽS |
| SADERĪBA | HP CE285A (85A); KANONS 725 |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
| IESPIEDKRĀSAS | MELNS |
| SADERĪGI PRODUKTI | HP CE285A (85A); KANONS 725 |
| LAPAS RAŽĪBA | 1600 pages |
| TĪRAIS SVARS | 0,533 kg |
| BRUTO SVARS | 0,713 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 15 GAB. |
| APJOMS (M3) | 0,0030115 m³ |
| TARAS SVARS (KG) | 0,18 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 317 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 95 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 100 mm |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 180.00 g |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| BRUTO DZIĻUMA KASTĪTE | 500 mm |
| BRUTO PLATUMA GALVENĀ KASTĪTE | 335 mm |
| BRUTO AUGSTUMA KASTĪTE | 323 mm |
| KASTE AR NETO SVARU | 10.695 kg |
| TARAS SVARS GALVENĀ KASTĪTE | 0,92 kg |
| PALETE QTY | 465 GAB. |
| RAŽOTĀJS | KRĀSU CEĻŠ |
