| DAUDZUMS | 1 |
| IESPIEDKRĀSAS | MELNS |
| SADERĪGI PRODUKTI | HP CB435A/CB436A/CE285A; KANONS 712/713/725 |
| LAPAS RAŽĪBA | 2000 pages |
| ZĪMOLA SADERĪBA | UNIVERSĀLS |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| VEIDS | TONERA KĀRTRIDŽS |
| SADERĪBA | HP CB435A/CB436A/CE285A; KANONS 712/713/725 |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
| RAŽOTĀJU GRUPA | EKONOMIKA |
| TĪRAIS SVARS | 0,495 kg |
| BRUTO SVARS | 0,675 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| APJOMS (M3) | 0,003612725 m³ |
| TARAS SVARS (KG) | 0,18 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 305 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 103 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 115 mm |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 180.00 g |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| PALETE QTY | 478 GAB. |
| RAŽOTĀJS | KRĀSU CEĻŠ |
