| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| VEIDS | TONERA KĀRTRIDŽS |
| SADERĪBA | CANON: 728/726, ZV CE278A |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
| IESPIEDKRĀSAS | MELNS |
| SADERĪGI PRODUKTI | CANON: 728/726, ZV CE278A |
| LAPAS RAŽĪBA | 2100 pages |
| TĪRAIS SVARS | 0,531 kg |
| BRUTO SVARS | 0,711 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 15 GAB. |
| APJOMS (M3) | 0,0029925 m³ |
| TARAS SVARS (KG) | 0,18 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 315 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 95 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 100 mm |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 180.00 g |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| BRUTO DZIĻUMA KASTĪTE | 500 mm |
| BRUTO PLATUMA GALVENĀ KASTĪTE | 330 mm |
| BRUTO AUGSTUMA KASTĪTE | 325 mm |
| KASTE AR NETO SVARU | 10.665.LPP kg |
| TARAS SVARS GALVENĀ KASTĪTE | 0,912 kg |
| PALETE QTY | 480 GAB. |
| RAŽOTĀJS | KRĀSU CEĻŠ |
