| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
| TĪRAIS SVARS | 0,05 kg |
| BRUTO SVARS | 0,11 kg |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 60 g |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 40 mm |
| APJOMS (M3) | 0,000918 m³ |
| PALETE QTY | 1882 GAB. |
| RAŽOTĀJS | FORTRON |
| ĪPAŠAS IEZĪMES | ĻAUJ KONTROLĒT UN UZRAUDZĪT VAIRĀKUS INVERTORUS CAUR RJ 45 TĪKLA SAVIENOJUMU; REĀLĀ LAIKA DINAMISKIE GRAFIKI UPS / POWERMANAGER DATIEM; VĒSTURISKO DATU ŽURNĀLS GLABĀJAS CENTRALIZĒTĀ DATORĀ DATU BĀZĒ |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | MPF0000400GP |
| RAŽOTĀJU GRUPA | SNMP KARTE |
