| SVARS | 45 G g |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| VEIDS | TRIMMERIS |
| ĪPAŠAS IEZĪMES | TRIMMERA DEGUNA UN AUSU TRIMMERIS; JAUDA: 1XAA; |
| ENERGOAPGĀDE | 1 X AA W |
| ELEKTROAPGĀDES TIPS | 1 X AA |
| TĪRAIS SVARS | 0,069 kg |
| BRUTO SVARS | 0,075 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 50 GAB. |
| APJOMS (M3) | 0,000347565 m³ |
| TARAS SVARS (KG) | 0,006 kg |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| BATERIJAS SASTĀVS | CL127:KT:2016 12 09 |
| BATERIJAS KLASIFIKĀCIJA | CL126:NE:2016 12 09 |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | JĀ |
| BATERIJAS TIPS | AKUMULATORS |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 51 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 47 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 145 mm |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 6.00 g |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| TI SVARS (KG) | 0,033 kg |
| BRUTO DZIĻUMA KASTĪTE | 275 mm |
| BRUTO PLATUMA GALVENĀ KASTĪTE | 253. PANTS mm |
| BRUTO AUGSTUMA KASTĪTE | 313 mm |
| KASTE AR NETO SVARU | 3.75 kg |
| TARAS SVARS GALVENĀ KASTĪTE | 0,218 kg |
| PALETE QTY | 3950 GAB. |
| BĀZES STACIJA | NĒ |
| AKUMULATORA ZEMA INDIKĀCIJA | NĒ |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | AD 2911 |
| RAŽOTĀJS | ADLER |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
