| SVARS | 9300 g |
| VEIDS | LEDUS KUBA IZGATAVOTĀJS |
| IZMĒRI (WXDXH) | 242 X 358 X 328 MM mm |
| JAUDA | 140 W |
| CITAS FUNKCIJAS | ĀTRI VEIKT LEDUS KLUCĪŠI 6 13 MINŪTES, DIVI LEDUS KUBA IZMĒRI, MAZS & LIELS, LABA IZOLĀCIJA, NERŪSĒJOŠĀ TĒRAUDA IZSKATU, KOMPRESORU TEHNOLOĢIJA, AUGŠĒJAIS PĀRKLĀJUMS AR CAURSPĪDĪGU LOGU, MAKSIMĀLAIS ŪDENS LĪMENIS, AUTOMĀTISKA APSTĀŠANĀS |
| PRODUKTA KRĀSA | NERŪSĒJOŠĀ TĒRAUDA IZSTRĀDĀJUMI |
| AC IEEJAS SPRIEGUMS | 220 240 V |
| AC IEVADES FREKVENCE | 50 Hz |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | LEDUS MASTERS PRO |
| TĪRAIS SVARS | 9.4 kg |
| BRUTO SVARS | 10,911 kg |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 1220.00 g |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| APJOMS (M3) | 0,046215 m³ |
| TARAS SVARS (KG) | 1.511 kg |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 291.00 g |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 390 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 300 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 395 mm |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| RAŽOTĀJU GRUPA | LEDUS KUBA IZGATAVOTĀJS |
| KAPACITĀTE | 2.2 L |
| ATTĒLOŠANAS VEIDS | LED |
| SALDĒŠANAS JAUDA | 12 kg/24h |
| DZESĒŠANAS VEIDS | KOMPRESORU TEHNOLOĢIJA |
| PALETE QTY | 40 GAB. |
| RAŽOTĀJS | KASO |
