Tehniskās specifikācijas| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
| TĪRAIS SVARS | 0,161 kg |
| BRUTO SVARS | 0.201 kg |
| KABEĻA GARUMS | 1.3 m |
| IERĪCES TIPS | SPĒĻU PELE |
| ERGONOMISKS DIZAINS | JĀ |
| FUNKCIJAS | 6 POGA 2400 DPI SPĒĻU PELE, ĀTRA DPI POGA (600 2400 DPI), IZGAISMOTS RITINĀŠANAS RITENIS, LOGOTIPS UN SĀNU AKCENTI, |
| KRĀSA | MELNS/SARKANS |
| CITAS FUNKCIJAS | ĒRTS ERGONOMISKS DIZAINS, GUMIJAS PĀRKLĀTS TOP VAIRĀK SATVĒRIENA UN KONTROLES, PRAKTISKA TANGLED BEZMAKSAS NEILONA TĪKLA KABELIS, POGAS DZĪVES LAIKS: 5 MILJONI KLIKŠĶI |
| PRODUKTA NOSAUKUMS | MUSG 001 G |
| RGB REZULTĀTĀ GAISMAS | JĀ |
| SAVIENOTĀJA TIPS | USB |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| APJOMS (M3) | 0,001694325 m³ |
| TARAS SVARS (KG) | 0,04 kg |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 145 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 205 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 57.00 mm |
| TI SVARS (KG) | 0,14 kg |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 40.00 g |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| PALETE QTY | 1020 GAB. |
| RAŽOTĀJS | GEMBIRD |